نمایشگاه IFEX

شرکت گسترش فناوری دریایی شریف در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان، ماهی‌گیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته که از 29 مهر تا 2 آبان ماه 1398، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است، حضور خواهد داشت و پذیرای مهمانان و علاقه‌مندان به صنعت پرورش ماهی در قفس خواهد بود.

شریف-دعوتنامه

حضور شرکت گسترش فناوری دریایی شریف در نمایشگاه IFEX

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان، ماهی‌گیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته از 29 مهرماه تا 2 آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. شرکت گسترش فناوری دریایی شریف با شرکت در این نمایشگاه از نخستین مدل با مقیاس 1 به 10 قفس پرورش ماهی رونمایی نمود. این مدل پیش‌تر در حوضچه کشش در تست شبیه‌سازی شده شرایط دریایی قرار گرفته بود. رونمایی از مدل قفس ماهی مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه از جمله وزیر، مسئولان سازمان شیلات و دیگر مقامات کشوری قرار گرفت.

در نخستین روز برپایی نمایشگاه خانم دکتر مافی، نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، به همراه برخی از مسئولان سازمان شیلات با حضور در مراسم افتتاحیه از تعدادی از غرفه‌های نمایشگاه بازدید نمودند. خانم دکتر مافی در بازدید از غرفه شرکت گسترش فناوری دریایی شریف در جریان فناوری‌ها و محصولات توسعه یافته در این شرکت و همین طور روند اجرای نخستین مزرعه بومی پرورش ماهی در قشم قرار گرفتند. همین طور مهم‌ترین دغدغه‌ها و نیازهای صنعت پرورش ماهی در قفس به ایشان انتقال یافت. خانم دکتر مافی در پایان بازدید از نمایشگاه در غرفه بیرونی شرکت حضور یافته و در فضایی صمیمی به گفتگو با اعضاء تیم فنی و مدیریتی شرکت پرداختند.

Untitled-4

در بازدید دکتر خون‌میرزایی، رئیس سازمان شیلات، از غرفه شرکت مراحل پیشرفت پروژه‌های شرکت مورد بحث قرار گرفت و درباره مسائل این صنعت تبادل نظر صورت گرفت. در این بازدید به اهمیت بالای صنعت ساخت قفس ماهی برای تمامی صنعت شیلات پرداخته شد.

Untitled-5
Untitled-6

در آخرین روز برپایی نمایشگاه آقای دکتر حجتی، وزیر جهاد کشاورزی، به بازدید از نمایشگاه پرداخته و در غرفه شرکت گسترش فناوری دریایی شریف حضور یافتند. در این دیدار قفس پرورش ماهی و صنعت ساخت قفس‌های دریایی معرفی گردید و نیازمندی‌های این صنعت و افق‌های پیش روی آن مورد بحث قرار گرفت. پیرو مسائل مطرح شده در بازدید آقای دکتر حجتی از غرفه این شرکت در نمایشگاه مقرر شد دیداری بین وزیر جهاد کشاورزی و مدیریت شرکت با حضور مسئولان سازمان شیلات برای بررسی وضعیت این صنعت و چگونگی حل چالش‌های پیش روی آن برگزار گردد.

Untitled-7